Linux Bayi Hosting

Linux Bayi Hosting Platformu en popüler hosting yönetim paneli olan cPanel ile yönetilmektedir. cPanel ile Linux bileşenlerini kolay ve kusursuz yönetmeyi keşfedebilirsiniz!

Türkçe cPanel arayüzü
Apache2 ile mükemmel web server deneyimi
PHP5 ve MySQL5 ile yüksek performans
Tüm popüler PHP uygulamaları için %100 uyumluluk
Zend, ionCube, Crontab desteği
3 Farklı Webmail arayüzü
Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi
Periyodik Yedekleme Hizmet
Crestu
Crestu
Crestu
Crestu
Crestu
Web Alanı
10 GB
20 GB
30 GB
50 GB
Aylık Tarfik
250 GB
400 GB
500 GB
750 GB
Linux Host
10 Adet
20 Adet
30 Adet
50 Adet
Domain Yönlendirme
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
MySQL
10 Adet
20 Adet
30 Adet
75 Adet
E-Posta
400 Adet
600 Adet
1000 Adet
1500 Adet
Alt Alan Adı
10 Adet
20 Adet
30 Adet
40 Ade
Kontrol Paneli
cPanel
cPanel
cPanel
cPanel
Lokasyon
Türkiye
Türkiye
Türkiye
Türkiye
Akıllı Kaynak Paylaşımı
Akıllı kaynak paylaşım özelliği sayesinde daha yüksek performans ve daha stabil web server artık sizin elinizde. Tercih edeceğiniz hosting planına göre daha yüksek performans ve daha stabil web server deneyimi elde edebilirsiniz.
Apache 2.0 & PHP5
Apache 2.0 ve cPanel ile mükemmel PHP deneyimi yaşayabilirsiniz. Linux Hosting Zend, ionCube, Crontab gibi uygulamaları desteklemektedir.
Güvenlik Özellikleri
Yeni Çözüm altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır.
Sunucu Altyapısı
Yeni Çözüm hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısı ve Centos işletim sistemi kullanmaktadır. Linux Hosting Sunucuları, VMware / Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır.
Mailserver & Webmail
Yeni Çözüm Kurumsal Linux Hosting paketleri, PHP programlama dili ve MySql ile çalışan Prestashop, Magento, OsCommerce, Open Cart ve benzeri dünyaca ünlü open source e-ticaret uygulamaları için mükemmel deneyim sunmaktadır.
Reseller Nedir?
Reseller, shared hosting in bir üst seviyesindeki hosting paketine verilen isimdir. Reseller satın aldıgınızda, genelde sınırsız sayıda domain ismine hosting alanı açabilirsiniz. Reseller almak, 2 veya daha fazla sitesi olanlar için ..
* Tüm hosting paketlerinde 15 gün ücret iade garantisi vardır.
* 1 adet MySQL veritabanı en fazla 500MB olabilir.
* Sistem kaynakları paylaşımlı kullanır. Bir web sitesi anlık %10-%50 aralığında kaynak kullanabilir. Ancak bu kullanım sürekli hale gelirse, web sitesinin paylaşımlı sunucularımızda barındırılması mümkün olmaz. Bu durumda kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanılabilir.