Personel Takip SistemleriYüz Tanıma Sistemi
Personel Takip Nedir:
İş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla, çalışan personelin mesai saatleri arasında takibinin yapılmasını ve denetlenmesini sağlayan sistemlere personel takip sistemleri denir.
Personel Takip Sistemleri Nasıl Çalışır?
Personel takip Sistemleri oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir. Buradaki amaç, çalışan personelin performansının denetlenmesi ve çalışanların takip edilebilmesidir. İşletmelerin verimliliklerini sağlayabilmeleri için kullanmakta oldukları bir sistemdir; Çalışan personelin hangi saatler arasında ofise giriş-çıkış yaptığını; yapması gereken görevleri zamanında yapıp yapmadığını, bir görev üzerinde ne kadar oyalandığı gibi pek çok veriye ulaşmanızı sağlar. RFID teknolojisinde uzman firmamız; istendiğinde personelinizin bina içerisindeki konumu gün içerisinde yaptığı hareketleri takip etmenizi sağlar.

Neden Personel Kontrolü Gereklidir?
İşletmelerde personel kontrolu halen ya güvenlik kontrolünde imza defteri uygulamaları ile yapılmakta veya, bir güvene dayalı sistemle yürütülmektedir. Bu bir çok işletmede daha sonra belirli bir sorun meydana getirmektedir,huzursuzluklar,tartışmalar meydana getirir Suistimal yaşanır, Kişiler ya işe gelmeden taklit imza atılır veya geç gelseler bile geldikleri saatin dışında daha erken bir saati yazarak girişleri sağlanır, bu zamanla bütün personel üzerinde kötü bir izlenim bıraktırır, haklılar bile haksız duruma geçer, bu nedenle işletmelerde personel kontrol sistemi olmazsa olmazların içersinde yer almalıdır, Sizde çok geç olmadan personel takip sistemlerimiz kullanarak haksız Kazancın önüne geçin yazılım ve donanım avantajlarımızdan yararlanın,gerçek zamanlı pdks kontrolunu sağlayın hem zamandan tasarruf edin hem iş gücünüzden, Personel Kontrol Sistemi , torpil yapmaz, haksız kazanç vermez çalışanları ve sistemi kontrol edeni kontrol eder böylelikle işverenler daha fazla zaman ve verim kazanır.