Restaurant Sistemi


RetSis Restaurant Yönetim Sistemi
Restaurant sistemi ile ilgiliihtiyaç duyulan bütün ihtiyaçlar eksiksiz olarak karşılanmıştır. Masaya Hesap açma, Odaya Hesap açma, Karta Hesap açma gibi işlemler desteklenmektedir. farklı bölgeler için farklı masa ve odalar tanımlanabilir. Bu bölümler için kapasiteler belirtilir ve doluluk oranları anlık olarak izlenebilir. tesis içerisinde satılan hazır gıdalar stok kartlarına girilir. Meşrubatlar kaydedilir bütün olarak satılabildiği gibi bardak, Kadeh gibi parça olarak satılabilir. Mutfakta üretilen yemeklerin kayıtları açılır ve reçetelendirerek mutfağa giren malzemelerin takibi yapılır. Bütün bu işlemler sonucunda depo durumları düzenli bir şekilde takip edilir. İşletme içinde birden fazla kasa ile çalışılabilir. Günsonu raporları alınır ve kasa kapatılır.

Rezervasyon Takibi
Bu sistem kullanılarak restaurant takip edilebildiği gibi Masa ve Oda rezervasyonları alınabilir. kaydedilen rezervasyonların zamanı geldiğinde masa durumlarında masa veya oda otomatik olarak rezerve durumuna geçer. Rezervasyonların aylık yada tarihler arası raporlar alınabilir yada seçilen bir odanın ay boyunca hangi günler boş yada rezerve olduğu kolay bir şekilde incelenebilir.

Menü Yönetimi
Sisteme sınırsız menü tanımlanabilir. Grup yemeklerinde rahat giriş yapılamasına yardımcı olur. menü için sabit bir fiyat belirlenir ve menü içinde yeralacak ürünler eklenir. menü satıldığında detayındaki bütün ürünler stoktan düşülür. ve masa hesabına eklenir.
Seans Ve Üyelik Yönetimi
Tesis içerisinde yeralan Fitness Center, Sauna, Hamam, Havuz gibi seanslık kullanım alanlarının hesaplarıda ayrıca takip edilebilir. Bu bölümler ile ilgili dönesel üyelik paketleri oluşturulup satılabilir.

Kredili Sistem
Bu sistemin kullanım amacı büyük tesislerde girişte karta hesap açılır ve kartın içine belli bir miktar para yüklenir ve tesisi içndeki bütün hizmetlerden faydalanmak için bu kart kullanılır. kredi bitene kadar harcamaya devam edilir kredi bittiğinde eğer ek kredi limiti tamamlanmamış ise işlem yapılamaz.

VIP Kart Uygulaması
Bu sistemin kullanım amacı müşterileri sürekli kılmaktır. yapılan alışverişler karşılığında karta puan yüklenir. ve belirli bir promosyonu puanına ulaşılması amaçlanır. yada kazanılan puanlar paraya çevrilip tesis içinde kullandırılabilir.