E-TİCARET

E-TİCARET

YENİSOFT E-Ticaret Paket Detayı

Yeni Çözüm Web Tasarım Hizmetleri olarak 2002'den 2016 yılları arasında kurumsal web tasarım hizmetleri geliştirme ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek tasarım hizmetlerini günümüze kadar taşımış bulunmaktadır.

Müşterilerimizin gelen ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret konusundaki ilk deneyimlerimizi geliştirmeye ve aktif web siteleri üzerinde denemeler, geliştirmeler üzerine  kendimize bir hedef belirlemekteyiz. 

YeniSoft E-Ticaret Yazılım Paketi ilk Versiyon V1 2016 yılında müşterilerinin hizmetine sunuldu

Gelişim süreçlerimiz devam ederek 2. versiyonumuzu yani V2 paketimizi tamlayıp müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Gelişen teknoloji ve yazılım süreçleri en iyi şekilde analiz ederek günümüz şartlarına uygunluk ve uyumluluk içerisinde güncelliğimizi sürdürmekteyiz.

E-Ticaret Kavramının Temel Açılımı ve Anlamıda aşağıdaki gibi olup süreklilik ve güncellik ilkeleri ile yenilikleri takip etmek kalıcı markalar oluşturmak adına atılması gereken asıl adımlarımızdır.

Uzun yıllardır sektördeki bilgi ve birikimlerimizle daha iyisini en iyisini yapamayı hedeflemekteyiz.

Elektronik ticaret

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

İnternet üzerinden sipariş alınıp ürün satışı yapılabilen, ürünlerin, ürün gruplarının, siparişlerin ve tüm iş süreçlerinin rahatça yönetilip raporlanabildiği, geniş sanal pos desteği ve bayilik altyapısı gibi gelişmiş özelliklere sahip bir e-ticaret sistemidir.
Profesyonel e-ticaret yazılımımızın tüm paket seçenekleri aşağıda açıkladığımız teknik özelliklere sahiptir.