TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT VE İADE

Garanti Şartları:
 1. YENİ ÇÖZÜM satışını yaptığı ürünler için yazılım destek belirtilen şartlar çerçevesinde yazılımsal hatalara karşı sorumludur. 
 2. Yazılım Destek hakkı yapılan işleme göre ücretlendirilecektir.
 3. Yazılım Hizmet  süresi içerisinde oluşacak hatalarından firmamız sorumludur.
 4. Destek anlaşması çerçevesinde yıllık veya aylık olarak hizmet verilmektedir.
 5. Yazılımlarımızın firmamızınsorumluluğu  kapsamında 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde YENİÇÖZÜM yazılımları tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
 6. Ürünün desteği YENİÇÖZÜM yetkil destek ekibi tarafından yapılacaktır. 
 7. Teslim tarihinden itibaren destek süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni sorunu dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, parakende olarak  düzenleyeceği rapor ile yazılım güncellemeleri olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi bedel indirimi talep edilemez.
 8. Yazılımsal sorunlar ve güncellemeler firmamız tarafından desteklenmektedir.
 9. Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir. 
 10. Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Firmamızın sunmuş olduğu yazılım hizmetlerinin satın almış olduğunuz ürünlerde iade talep kabul edilemez.  Yazılımsal sorunlar herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde ifirmamız tarafından düzeltme hakkı tüketicide bulunmaktadır.

 2. YENİÇÖZÜM fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Sitemizde belirtilen kullanım hatası veya standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, internet sitemiz üzerinden alınan yazılım hizmetleri hakkında cayma hakkı iadesinin olmadıgını kabul etmektedir.Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan yazılım ve hizmetlerin iadesi yoktur.
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.
 9. İade sürecini başlatmak için iade formunu doldurup imzalayarak resmini destek@yenicozum.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
Teslimat Şartları:
 1. Siparişiniz %100 sigorta ve kasko güvencesi ile 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0850 840 38 95
  YENİÇÖZÜM Destek ekibinden bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için size en yakin servis ekipleri sizinle irtibata geçip kurulum veya montaj işlemini gerçekleştireceklerdir. 
 7. Tüm Türkiye'de Destek ekiplerimiz ile Türkiye'nin 7 bölgesinde hizmet vermekteyiz.
 8. Hizmetlerimiz uluslar arası ülkeler içinde aynı şartlar ve sorumluklar geçerlidir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. YENİÇÖZÜM sunmuş olduğu yzılım hizmetlerinin kullanım şartlarının kabulüyle birlikte bütün şartların geçerli olduğu anlaşma sözleşmesi geçerlidir.

 2. Santral: 0850 840 3895