SİTE IP SORGULAMA

SİTE IP SORGULAMA

Site IP Sorgulama Nedir?

http://www.ipsorgu.com/site_ip_adresi_sorgulama.php

Site IP Sorgulama. Bu araç ile herhangi bir alan adının hangi IP adresi üzerinden yayın yaptığını görüntüleyebilirsiniz tek yapmanız gereken, kutucuğa eksiksiz bir URL yazmak ve Enter tuşuna basmak. Oldukça hızlı olan bu aracımız sadece birkaç saniye içinde girmiş olduğunuz sitenin IP adresinin ayrıntılarını sunacaktır.

Site IP Sorgulama aracı ile bir domain'in IP adresini, sunucusunun bulunduğu ülkeyi ve doğru ISS(Internet Servis Sağlayıcısı) ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. 

Webmasterlar önceden bir domainin IP adresini bulmak için Komut İstemi'ni kullanıyorlardı. Bu modası geçmiş yöntem biraz karmaşık bir süreçti ve tüm online pazarlamacılar bu korkunç yönteme güvenmek zorundaydı. Bunun önüne geçmek için çeşitli araçlarla SEO konusundaki her türlü görevi inanılmaz kolay bir hale getirdik, böylelikle tüm webmasterlar bu zorlu süreçle uğraşmak yerine içerik oluşturma ve pazarlama stratejilerine odaklanabildiler.

Araca bir kez domain adını girdikten sonra Site IP Sorgulama aracımız gerekli tüm doğru bilgileri gözler önüne seriyor! IP adresi, ISS bilgileri ve sunucunun bulunduğu ülke bilgilerini de içinde barındıran bu sonuçlar aracımız tarafından bir tablo formunda sunuluyor.